Alle bookmakere

Her finner du en oversikt over alle bookmakere som har egne betting tjenester.

BookmakerBonusBonus%Karakter
Betsson2000 kr100%97%
ComeOn Betting50kr + 3000kr100%96%
Expect500 kr100%96%
BetSafe3000kr50%94%
Guts Betting3000 kr100%92%
BetWay1000 kr100%92%
Unibet Betting3000kr100%92%
NordicBet Odds4000 kr100%91%
RedBet sportsbetting50100%91%
SuperLenny Odds1000kr100%90%
Mobilbet100100%65%
William Hill Sports20100%64%
Bet365100100%63%
Betfair29100%61%
Ladbrokes13100%59%
Bet24050%58%
Sportsbetting.com5050%57%
Sportsbook.com100100%56%
WagerWeb100100%51%
BetHard.com50100%50%
PartyBets50100%49%
PartyBets30100%41%
Unibet25100%35%
Bet-at-home2250%34%
Tipico100100%30%

Velg din bookmaker

Når du skal tippe er det essensielt at du velger en bookmaker du kan stole på. Vil du få utbetalt pengene når du vinner? Kan du være sikker på at de ikke endrer oddsen? Vil de overholde betingelser for bonusutbetalinger?

Noen bookmakere er tryggere enn andre. For å lykkes med betting må du først sørge for å velge en bookmaker som er seriøs og som du kan stole på. I listen over finner du både seriøse og mindre seriøse. Vi har rangert bookmakere etter et eget system, og stort sett tatt utgangspunkt i egne erfaringer når vi har utarbeidet listen. Listen oppdateres jevnlig.

Merk at kun bookmakere som har fått pokal-merket anbefales av oss. Tjenester med pokal (gull, sølv, eller bronse) er helt trygge å bruke, og regnes for å være seriøse selskaper man kan stole på. Vil du vinne penger, start med å velge en bookmaker som er seriøs og som holder det de lover. Gjør litt research og finn en, eller flere, bookies som har det tilbudet du har mest lyst til å spille på.